Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ–BUD Sp. z o.o. powstało w 1998 roku. Dzisiaj jest jedną z najprężniej działających firm budowlanych na Podlasiu, a swoim zasięgiem obejmuje również województwo mazowieckie.

JAZ–BUD realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne. Posiadamy w całości własne zaplecze techniczne do realizacji inwestycji budowlanych.

JAZ–BUD prowadzi głównie działalność developerską, polegającą na budowie na gruntach własnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z lokalami usługowymi i podziemnymi garażami wielostanowiskowymi. Nasze inwestycje to projekty w doskonałych lokalizacjach. Wykonujemy również obiekty mieszkalne oraz inżynieryjne na zlecenie inwestorów zewnętrznych takich jak Starostwa Powiatowe czy Spółdzielnie Mieszkaniowe.

Od momentu powstania firmy, głównym celem naszej Spółki jest realizacja obiektów budowlanych spełniających wymagania stawiane przez Klienta pod względem jakości i terminowości wykonania. Koncentrujemy sie na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i architektury. Osiągamy to dzięki profesjonalizmowi, pasji budowania i wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z architektami, dostawcami i podwykonawcami. Tworząc budynki mieszkalne przywiązujemy wagę nie tylko do ich estetyki, ale także do funkcjonalności mieszkań tam się znajdujących. W związku z wpływem, jakim nasze inwestycje wywierają na najbliższe otoczenie, tworzymy przyjazną architekturę, harmonijnie wkomponowaną w sąsiedztwo. Przez ponad 15 lat działalności zdobyliśmy uznanie zarówno klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.

W początkowym okresie działalności firma zatrudniała kilkunastu pracowników – dzisiaj ponad 100 osób. W trakcie istnienia firmy nastąpił ogromny rozwój Spółki. Oprócz zwiększenia liczby i wielkości realizowanych inwestycji poszerzono także profile działalności otwierając min. Centrum Handlowe – Galerię Antoniuk.

JAZ–BUD przez cały okres działalności otrzymuje w nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach min. "Bezpieczna Budowa", "Budowa Roku" czy "Zasłużony dla budownictwa".

System Zarządzania Jakością całego procesu deweloperskiego oraz Certyfikat ISO 9001:2000 funkcjonuje w Spółce od kwietnia 2003 roku do dnia dzisiejszego.

JAZ–BUD wspomaga działalność charytatywną szeregu Fundacji i Stowarzyszeń. Sponsoruje również imprezy sportowe i rekreacyjne.

Skład Zarządu Spółki:

Jan Sawicki – Prezes Zarządu

Mariusz Sawicki – Członek Zarządu